Nieograniczony wybór kolorów naszych farb pozwoli Ci na stworzenie wyjątkowego wnętrza.

DLACZEGO SÜDWEST?

Südwest dla wykonawców
Produkowane w Niemczech farby Südwest to oszczędność czasu malowania. Nawet podstawowe produkty gwarantują bardzo wysoką siłę krycia, co sprawia, że większość powierzchni można pokryć już w jednym malowaniu. Biorąc pod uwagę konkurencyjne ceny oferowanych farb koszty wymalowania metra kwadratowego są jednymi z najlepszych na rynku.
Farby Südwest dostępne są w różnych wielkościach opakowań co daje szerokie możliwości optymalizacji ilości kupowanych farb. Farby można zamówić telefonicznie z dostawą w każde miejsce w Polsce!

Südwest dla architektów
Współpracujemy z architektami dostarczając im narzędzi niezbędnych do codziennej pracy (wzorniki, katalogi). W razie pytań służymy poradą przy doborze odpowiednich produktów. Dzięki systemowi mieszalnikowemu możemy dostarczyć praktycznie każdy kolor farby - nie tylko ze wzornika  Südwest, ale również wzorników takich jak NCS, RAL, Brilux, Sto, Caparol, Sikkens, Inchem, Keim, Glazurit, Dekoral.
Kolejną zaletą współpracy z nami jest szeroka gama produktów oferowana przez firmę Südwest, dzięki której od jednego dostawcy dostaną Państwo farby do ścian, elewacji, drewna, metalu posadzek i na inne nietypowe podłoża.
Zadzwoń do nas lub naszego przedstawiciela by dowiedzieć się, jak wygląda współpraca  marki farb  Südwest z architektami.

Südwest dla klientów indywidualnych
Wybierając produkty Südwest decydują się Państwo na farby z najwyższej półki. Gwarantujemy, że do ich produkcji wykorzystywane są dodatki o jak najmniejszym wpływie na zdrowie. Dowodem na to są nadane farbom Südwest certyfikaty, które oprócz parametrów jakościowych potwierdzają również ich emisyjność zbliżoną do zera (farby ścienne o takich parametrach na rynku nazywane są potocznie bezemisyjnymi).
Farby produkowane przez firmę  Südwest mają być przyjazne malującym. Dzięki temu większość z nich jest praktycznie bezwonna (nie śmierdzi), można malować nimi na pionowych powierzchniach (są tiksotropowe) i dobrze kryją. 

Licznik