Nieograniczony wybór kolorów naszych farb pozwoli Ci na stworzenie wyjątkowego wnętrza.

LEMIR

HISTORIA
Firma Lemir powstała w Krakowie w 1995 roku. Od początku firma działa w branży chemicznej, zajmując się sprzedażą farb przemysłowych Akzo Nobel do drewna i metalu. Od 2004 roku współpracujemy z Firmą Südwest jako dystrybutor jej produktów w Polsce południowej a od 2007 roku jesteśmy wyłącznym przedstawicielem Südwest Lacke + Farben GmbH & Co. KG na terenie Polski.

OFERTA:
W ramach współpracy z naszym niemieckim partnerem zajmujemy się dystrybucją produktów marki na terenie Polski jak również rozwijamy nowe produkty pod kątem naszego rodzimego rynku. Posiadamy niezwykle bogatą bazę z recepturami na sprzedawane farby, dzięki czemu oprócz standardowych kolorów ze wzornika All Color Südwest, klient może zamówić u nas jak i u dystrybutora firmy Südwest farby według wzorników NCS, RAL, StoColor, Sikkens, Inchem, Caparol, Bondex i wielu, wielu innych. Posiadamy własną mieszalnię farb i lakierów, dzięki czemu jesteśmy w stanie przygotować recepturę na każdy kolor, którego nie ma w jeszcze naszej bazie.

Współpracujemy ze sklepami, hurtowniami, firmami budowlanymi a także posiadamy własną sieć sprzedaży. Współpracujące z nami Firmy wspomagamy wiedzą i doświadczeniem. Oferujemy szkolenia w Niemczech, naszej centrali w Krakowie jak i bezpośrednio u Państwa.

W razie pytań lub uwag prosimy o kontakt z naszym biurem w Krakowie.

 

Licznik