Holz-Siegel -glänzend-

Kod produktu: Y87

Lakier wodny w połysku do bezbarwnego lakierowania wszystkich gatunków drewna i podłóg drewnianych jak też wytrzymałych na nacisk podłóg korkowych i okładzin ścian z korka w pomieszczeniach zamkniętych. Może być stosowany jako warstwa nawierzchniowa na rozpuszczalne w wodzie lakiery akrylowe, jako izolująca powłoka gruntująca do tropikalnych drzew, również jako nawierzchnia ochronna do wnętrz np. na tapety z włóknem szklanym, ściany. Właściwości lakieru: łatwy w stosowaniu, rozcieńczany w wodzie, bezbarwny, o nikłym zapachu, odporny na uderzenia, wytrzymuje obciążenia mechaniczne, elastyczny, zachowuje połysk, przepuszcza parę wodną, szybko schnie, jest odporny na działanie środków czystości gospodarstwa domowego.

Podłoża: Wszystkie gatunki drewna, tapety i podłogi korkowe, wcześniejsze powłoki lakiernicze, powłoki dyspersyjne (ściany, podłoża kamienne, cegły)

Stosowanie: Podłogi, schody, powierzchnie meblowe (stoły, szafki, półki), ściany korkowe, dekoracja i zabezpieczanie ścian gipsowych, cementowych, z kamienia lub cegły


‹ Powrót

Gęstość: 1,03 g/cm³
Wydajność: 10-12 m²/l
Połysk: połysk
Opakowania: 10 l; 2,5 l; 750 ml
Gotowe kolory: 0901 bezbarwny

Licznik