All Grund

LAKIERY ALKIDOWE - All Grund - K52
Kod produktu: K52

Bardzo wysokiej jakości, gęsta farba podkładowa ułatwiająca przyleganie następnych warstw. Zawiera aktywny dodatek antykorozyjny. Doskonale przylega do każdej powierzchni i zapewnia długotrwałą ochronę. All-Grund to szybkoschnąca farba, o dobrej rozlewności (po wymalowaniu daje wizualnie gładką powłokę), charakteryzująca się wysoką wydajnością. Jest odporna na temperaturę do 100°C. Farba All-Grund była pierwszym tego typu produktem na rynku niemieckim. Mimo ciągłego doskonalenia produktu i związanych z tym zmian w recepturze, produkt ten pod nazwą All-Grund jest dostępny na rynku już od ponad 45 lat.

Podłoża: Żelazo, stal, cynk i powierzchnie ocynkowane (po pasywacji), aluminium, tworzywa sztuczne, drewno i powierzchnie drewniane, stare powłoki lakiernicze.

Stosowanie: Wewnątrz i na zewnątrz. Do stosowania jako podkład na płoty, konstrukcje stalowe, dachy, balkony. Farba ułatwia przyczepność kolejnych warstw. Stanowi również doskonałą ochronę antykorozyjną. Może być aplikowana pędzlem, wałkiem lub pistoletem lakierniczym.


‹ Powrót

Gęstość: 1,4 g/cm
Wydajność: ok. 100 ml/m
Połysk: mat
Opakowania: 10 l; 2,5 l; 750 ml
Gotowe kolory: 6111 zieleń, 7111 szary, 8306 minia zelazowa, 8111 brąz, 9105 czarny, 9110 biały
Dostępne bazy: 9110 biała, 0000 bezbarwna

Oznaczenia:

RALNCSAll ColorAromatenFrei

Licznik