Nieograniczony wybór kolorów naszych farb pozwoli Ci na stworzenie wyjątkowego wnętrza.

INFORMACJE PRAWNE

Wszystkie treści oraz elementy graficzne umieszczone na tej witrynie należą do firm Lemir, Akzo Nobel, Casco Adhesives, Südwest lub osób trzecich, które zgodziły się na publikowanie w/w materiałów na tej witrynie i nie mogą być kopiowane ani w całości ani w części bez zgody ich właścicieli.

Ewentualne wzorniki kolorów i palety barw zawarte na tej stronie są elektronicznym odzwierciedleniem kolorów i mają charakter wyłącznie poglądowy. Zapewnienie wierności barw jest poza naszym zakresem możliwości ponieważ zależy od indywidualnych ustawień monitora, jego rozdzielczości jak i ilości padającego na niego światła.

Wszelkie informacje technicze oraz porady zawarte na stronie są owocem najnowszej wiedzy oraz doświadczenia w zakresie stosowania produktu i mają stanowić pomoc dla użytkownika. Zdając sobie jednak sprawę z różnorodności procesów obróbki, przygotowania powierzchni oraz możliwości zastosowania samego produktu, powyższe informacje nie są dla nas prawnie wiążące i nie zwalniają użytkownika z obowiązku sprawdzenia jak produkt zachowuje się na danej powierzchni i czy spełnia jego oczekiwania.

Zastrzegamy sobie prawo dokonywania zmian, poprawek, aktualizacji załączanych plików w dowolnym czasie bez konieczności zawiadamiania o nich. Podejmujemy wszelkie starania w celu zapewnienia dokładności informacji i porad prezentowanych na naszej stronie. Istnieje możliwość wystąpienia nieumyślnych bądź przypadkowych błędów.

Dokładamy wszelkich starań, aby nasza strona internetowa była wolna od wirusów, ale Lemir nie gwarantuje ani nie poświadcza wolności naszych stron internetowych od wirusów. Użytkownicy powinni zaopatrzyć się w odpowiednie oprogramowanie antywirusowe.

Firma Lemir nie ponosi również odpowiedzialności za zawartość ani wolność od wirusów stron internetowych, których linki są zamieszczone na naszej stronie.

Licznik